I Ogólnopolska Konferencja “Guzy i malformacje naczyniowe”

4 i 5 października 2024 r. w Łodzi odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja “Guzy i malformacje naczyniowe”. Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Anomalii Naczyniowych PTChD Oraz Polskie Towarzystwo Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

W zaproszeniu prof. UM dr hab. n. med. Przemysław Przewratil – Kierownik Kliniki Chirurgii i Onkologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pisze:”Temat ten – pozornie niszowy – dotyczy znacznej grupy pacjentów i nierzadko przysparza dużych problemów diagnostycznych i leczniczych. Pojawiał się wcześniej na różnych konferencjach naukowych w formie krótkich sesji lub pojedynczych wykładów i wzbudzał duże zainteresowanie lekarzy wielu specjalności. Obecnie planujemy spotkanie interdyscyplinarne, przedstawiające aktualny stan wiedzy w różnych aspektach klinicznych anomalii naczyniowych u dzieci. Konferencja będzie miała charakter głównie edukacyjny z udziałem ekspertów z wielu różnych dziedzin. Będzie też czas na przedstawienie doświadczeń własnych oraz omówienie ciekawych i trudnych przypadków.”

Zachęcamy do udziału. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie https://webinar-med.pl/naczyniaki/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *