List powitalny nowego Prezesa Zarządu Głównego PTChD

Szanowne Koleżanki i Koledzy, witam Was serdecznie jako nowy Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych w kadencji 2022-2025, dziękując równocześnie za powierzenie tej zaszczytnej funkcji mojej osobie.

W 2022 odbył się Zjazd naszego Towarzystwa w Poznaniu organizowany przez Profesora Przemysława Mańkowskiego. Chciałbym pogratulować perfekcyjnie zorganizowanego spotkania, jak również tytanicznej pracy, którą wykonał wraz z zespołem porządkując działalność naszej organizacji. Mam nadzieję, że następny zjazd w Lublinie w 2025 roku będzie równie udany.

Zjazd w Poznaniu organizowała firma Sans-Souci, z którą nadal jesteśmy i będziemy związani. Nasza strona internetowa (a teraz również konto na Facebooku) odzyskała życie. Zapraszam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w naszej społeczności chirurgów dziecięcych, zamieszczaniu informacji o nadchodzących wydarzeniach, Waszych sukcesach i problemach, z którymi chcielibyście się z nami podzielić. Wszelkie informacje można zamieszczać poprzez sekretarza naszego Towarzystwa (sekretarzptchd@gmail.com). Na stronie będzie również można opłacić składki członkowskie, które są nam niezbędne dla właściwego funkcjonowania. Na zakończenie chciałbym pogratulować naszemu nowo wybranemu Prezesowi Elektowi Tomkowi Koszutskiemu oraz nowo wybranym członkom zarządu.

Pozdrawiam Was i cieszę się na nasze przyszłe spotkania, gdzie będziemy mogli zacieśniać kontakty, zawierać nowe przyjaźnie, a zwłaszcza wymieniać się doświadczeniami.

Proszę o kontakt we wszystkich sprawach, w których Towarzystwo mogłoby być pomocne.

Udostępniam również moje dane i zachęcam do bezpośredniego kontaktu.

nachulewicz@gmail.com, tel. 725852000

Prezes PTCHD

Paweł Nachulewicz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *